Schema

Schema vårterminen 2018

MÅNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG LÖRDAG SÖNDAG
17.30 – 18.20
Ju-jutsulek
Isabell Palo
Johan Hällgren
Josefine Lundin
Marielle Lundin
Ariel Almevall
18.00 – 19.15
Barn orange
Agnetha Ruuth
Yen Renberg
Kristoffer Myrestam
18.00 – 19.15
Barn nybörjare
Robin Lindqvist-Ruth
Ylva Gustafsson
Rasmus Friman
Anna Tannersjö

Barn gul
Martin Ek Pedersen
Yen Renberg
Emma Lugnet
18.15 – 19.30
Barn avance
Mikko Timonen
Mats Johansson
Jan Nilsson
Andreas Nilsson
Julia Sundström
 12.00 – 14.00
Öppen matta
egen träning
15.00 – 16.00
Knatte nybörjare/ett streck
Sara Markstedt
Matilda Timonen
Alexia Renberg

Dino Ulakovic
Johan Hällgren
Lajla Ulakovic
18.30 – 19.45
Vuxna nybörjare
Christian Lövgren
Martin Ek Pedersen
Vuxna gul/orange
Malin Nilsson
Maria Dokken
19.15 – 20.30
Barn avance
Mikko Timonen
Mats Johansson
Jan Nilsson
Anton Andersson-Strand
Andreas Nilsson
19.15 – 20.30
Vuxna nybörjare
Christian Lövgren
Ylva Gustafsson
Martin Ek Pedersen
Vuxna gul/orange
Malin Nilsson
Maria Dokken
19.30 – 20.45
Vuxna avance
Mattias Persson
16.30– 17.30
Knatte avance
Sara Markstedt
Matilda Timonen
Alexia Renberg
Dino Ulakovic
Lajla Ulakovic
Ariel Almevall
Samuel Nilsson
19.45 – 21.00
Vuxna avance
Oskar Eriksson
Agneta Mäklin

Schema höstterminen 2018

MÅNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG LÖRDAG SÖNDAG
17.30 – 18.20
Ju-jutsulek
Isabell Palo
18.00 – 19.15
Barn orange
Agnetha Ruuth
Yen Renberg
Kristoffer Myrestam
18.00 – 19.15
Barn gul
Martin Ek Pedersen
Emma Lugnet
Rasmus Friman
18.00 – 19.15
Barn avance
Mats Johansson
Jan Nilsson
Andreas Nilsson
 12.00 – 14.00
Öppen matta
egen träning
15.00 – 16.00
Knatte nybörjare/ett streck
Matilda Timonen
Alexia Renberg

Dino Ulakovic
Johan Hällgren
18.30 – 19.45
Vuxna nybörjare
Christian Lövgren/
Mikko Timonen

Vuxna gul/orange
Maria Dokken/
Oskar Eriksson

19.15 – 20.30
Barn avance
Mats Johansson
Jan Nilsson
Andreas Nilsson
Maria Mäklin
Helena Ökvist
19.15 – 20.30
Vuxna nybörjare
Christian Lövgren
Mikko Timonen

Vuxna gul/orange
Malin Nilsson
Maria Dokken
19.15 – 20.30
Vuxna avance
Mattias Persson
16.30– 17.30
Knatte avance
Sara Markstedt
Matilda Timonen
Alexia Renberg
Dino Ulakovic
Lajla Ulakovic
Ariel Almevall
Samuel Nilsson
19.45 – 21.00
Vuxna avance
Oskar Eriksson
Agneta Mäklin
 17:45 – 19.00
Barn nybörjare
Robin Lindqvist-Ruth
Ylva Gustafsson
Anna Tannersjö

Är du sugen att börja träna? Kolla in vår Nybörjarinfo